POKOJE DZIECIĘCE

POKÓJ BLIŹNIĄT – CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI

Skosy w tym pokoju stały się jego atutem, a nie przeszkodą, gdyż w tym miejscu powstały zabudowy łózek. Każdy z rodzeństwa ma swój prywatny „domkowy kącik”, a cała reszta to przestrzeń do wspólnej zabawy.

Łóżko Wojtka.
Ten mały, energiczny człowiek zapewne znajdzie chwilę wytchnienia w swoim przytulnym domku, a gwiazdki na tapecie Little World Flügger farby – Malowanie może być proste ukołyszą go do snu 😉😴 W pokoju nie może zabraknąć miejsca na książki, zabawki, a piłki łatwo utrzymać w porządku w schowku z siatki 😉

Łóżko Alicji
A w tle piękny, złoty księżyc od DEKORNIK na tle farby kredowo-magnetycznej Flügger farby – Malowanie może być proste. Aż chce się chwycić kredę do ręki i tworzyć własne historie.

LET THEM BE LITTLE

Pokój zabaw nie musi być wypełniony po brzegi zabawkami, ale może być przytulnym miejscem zachęcającym do aktywności fizycznej, nauki, a jak potrzeba to i wypoczynku.

W lesie można się wspinać i sprawdzić czy jest tam jakiś ptak.

Gdy dopadnie zmęczenie miło odpocząć w „prywatnym domku”.

Kącik czytelniczy nawiązuje do leśnego motywu dzięki lampce przypominającej gałąź. Tapicerowane siedzisko sprawia, że swobodnie można „odpłynąć” do krainy bajek.

W CHMURACH

Pokój dziewczynki ma służyć na lata, dlatego został tak zaaranżowany, by poprzez małe zmiany (np. wymiana stolika na biurko) nadal był odpowiedni dla rosnącego dziecka. Przyjemna, szara tapeta w chmurki dobrze koresponduje z czarnym kredowym domkiem przy łóżku.

WHITE HOUSE

W tym małym, dziewczęcym pokoju akcentem dominującym jest drewniana zabudowa nad łóżkiem. Stanowi swego rodzaju strefę wyciszenia przed snem. Motyw drewna pojawia się również przy lustrze czy meblu – w postaci wnęki na półki oraz gałek w gwiazdki.

PIXEL

Nawet w stosunkowo wąskim pomieszczeniu można wydzielić poszczególne strefy. Żółtym kolorem zaakcentowaliśmy przestrzeń do snu i relaksu, a po drugiej stronie pokoju szare meble sygnalizują, że czas do nauki 😉

MONSTER(A) IN THE BATHROOM

Łazienka dla dziecka nie musi oznaczać gruntownego remontu, gdy dziecko podrośnie. Wystarczy mały lifting dodatków i od razu robi się „poważniej”.

Zieleń w łazience jest zainspirowana monsterą. Drewno oraz jasne płytki są dla niej odpowiednim wyciszeniem.

BATHROOM FOR BOY AND GIRL

Łazienka starszego brata i jego młodszej siostry.

Geometryczne, czarno-białe wzory są neutralne i nie narzucające skojarzeń z daną płcią dziecka. Co więcej, świetnie kontrastują z żółtymi szafkami. Wieszaki krzyżyki, uchwyty plus i minus, podobnie przycisk spłukujący czy deska surfingowa na ścianie wprowadzają odpowiedni, młodzieżowy klimat. O dziecięcym charakterze pomieszczenia decydują przede wszystkim dodatki, które łatwo zmienić, gdy zajdzie potrzeba, jak dzieci podrosną.

LIKE IN THE FOREST

Pokój dziecięcy dla dziewczynki czy chłopca?

W tym wnętrzu dobrze będzie się czuł każdy maluch, niezależnie od płci.                  Szaro-żółta kolorystyka jest neutralna i odświeżająca. Geometryczne wzory – mniejsze i większe, powtarzające się na różnych fakturach doskonale się ze sobą łączą. Proste dodatki na ścianach – zegar, półka w formie domków, chorągiewki i tematyczne obrazki  wprowadzają przyjemny nastrój. Podobnie jak tapeta w choinki, która jest idealnym tłem dla tipi. W namiocie można bawić się godzinami, leniuchować, czytać książki, a nawet spełniać „ważne misje” 😉

Meble są pojemne i praktyczne – nie ma potrzeby wymiany ich gdy dziecko podrośnie. Biurko sprytnie łączy się z szafą za pomocą wnęki na książki.

GREY MOOD

W pokoju dominują szarości, które są doskonałym kontrastem białych ścian. Mimo monochromatycznego koloru bazowego, nie jest nudno, ani smutno. Kolorowe akcenty w formie barwnych krzeseł, naklejek ściennych czy frontów mebli bardzo ożywiły wnętrze. Korek jest świetną ochroną przed zabrudzeniem, a dodatkowo pełni bardzo praktyczną funkcję – można powieszać zdjęcia, kartki z listą rzeczy do zrobienia. Idealnie sprawdzi się przy biurku małego ucznia.

CHĘTNIE ZAPROJEKTUJEMY POKÓJ DLA TWOJEGO DZIECKA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

tel. 667 625 700